Cемінар-тренінг "Співробітництво адміністрацій та громадських організацій у сфері надання суспільних послуг"

05-08 вересня 2016 року в рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління проходить семінар-тренінг "Співробітництво адміністрацій та громадських організацій у сфері надання суспільних послуг" для працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Участь у семінарі-тренігу беруть представники 8 областей: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Харківської, Херсонської та Черкаської. У якості консультантів проекту виступають науковці інституту Євгеній Бородін, Валерій Дрешпак, Тетяна Маматова, Тетяна Серьогіна, Ірина Дегтярьова. Відкрив семінар-тренінг директор ДРІДУ НАДУ, доктор наук з державного управління Сергій Серьогін та координатор Проекту "Співробітництво адміністрацій та громадських організацій у сфері надання суспільних послуг" польсько-канадської програми Томаш Чубара.

Довідка. Польсько-Канадська Програма Підтримки Демократії є спільною ініціативою урядів Польщі та Канади, адміністрованою Фондом Міжнародної Солідарності. Метою програми є збільшення рівня участі мешканців України у створенні ефективних, правових та таких що користаються довірою суспільства демократичних інституцій, зокрема органів місцевого самоврядування та незалежних мас-медіа. Програма надає можливість використання Україною польського досвіду системної трансформації та побудови співпраці між польськими та українськими публічними установами і громадськими організаціями. У рамках програми реалізуються спільні польсько-українські проекти, які пройшли конкурсний відбір. Проекти реалізуються на території України, проте вони можуть складатись з елементів що реалізуються в інших країнах.

НА ГОЛОВНУ