Урочисті збори з нагоди початку 2016 - 2017 навчального року

1 вересня 2016 року в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочисті збори з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

Збори відкрив і провів директор інституту Сергій Михайлович Серьогін.

У зборах взяли участь викладачі, співробітники, випускники інституту, слухачі і студенти факультетів державного управління і менеджменту, керівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та управління державної служби Головдержслужби України в Дніпропетровській області.

На адресу студентів, слухачів, викладачів та співробітників Дніпропетровського регіонального інституту надійшли вітання від:

- Президента України Петра Олексійовича Порошенка,
- Голови Верховної Ради України Андрія Володимировича Парубія,
- Прем'єр-міністра України Володимира Борисовича Гройсмана,
- Президента національної академії державного управління при Президентові України Василя Степановича Куйбіди,
- голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Олександровича Ващенка,
- керівників регіональних інститутів державного управління,
- органів влади Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Кіровоградської, Черкаської областей.

У виступі С.М. Серьогіна пролунало: "Нашій державі необхідні нові менеджери. Зі здоровим прагматизмом, амбіційністю, нестандартним мисленням. Але, разом із тим, з великим відчуттям честі та відповідальності.

Наше завдання, завдання усіх педагогів інституту - підготувати нову управлінську еліту, яка б відповідала вимогам сьогодення, була б гідною довіри наших співгромадян, гідною великого героїзму наших земляків.

Ми хочемо, аби ви, майбутні державні службовці, побудували країну, якою б пишалися наші нащадки. Країну, яку нині на сході захищають кращі сини українського народу.

На жаль, суверенітет нашої держави виборюється великими жертвами. Непоправні втрати є і серед випускників інституту. Минулого року в холі інституту було встановлено меморіальну дошку нашому випускникові - Артуру Місківу.

Сьогодні ми маємо інформацію про ще двох загиблих - Віктора Голікова та Сергія Кононенка. Вони були нашими студентами. А нині це - наші герої!"

Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

"Переконаний, ці жертви не даремні. Це страшна ціна, яку наша країна платить за свою незалежність, за право стати насправді демократичною, правовою, суверенною європейською державою.

І такій оновленій країні необхідні управлінці нового формату - грамотні, професійні, відповідальні менеджери найвищого ґатунку".

Цього року наші ряди поповнили 415 осіб. Серед них - керівники регіональних органів влади і вчорашні школярі з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Донецької та Черкаської областей. Усього в інституті у 2016-2017 н.р. навчатимуться понад 1000 слухачів і студентів.

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління став першим закладом на теренах України, який готує державних службовців.

За 22 роки у ньому підготовлено більше 4 тисяч магістрів державного управління. Створили потужний професорсько-викладацький колектив, який користується високим авторитетом у науково-педагогічному світі України. Науковці інституту співпрацюють із багатьма зарубіжними вузами, застосовують кращий світовий досвід та передові міжнародні практики".

За традицією, що склалася в інституті, були вступникам були вручені атрибути студентства - посвідчення слухача, студентський квиток та залікову книжку.

Прийнято Присягу першокурсника Дніпропетровського регіонального інституту державного управління.

НА ГОЛОВНУ