Система дистанційного навчання "Прометей"

рисочка
головна сторінка
абітурієнту · контакти

Інформаційний вісник управління забезпечення міжнародних зв'язків
Національної академії державного управління при Президентові України

прапори Шановні колеги!
Пропонуємо Вам інформацію про гранти, конкурси, проекти та
стипендії, в яких Ви можете взяти участь.
Бажаємо успіхів і натхнення!

Можливості навчання за кордоном

Вища освіта у Польщі

Назва Організатор Анотація Терміни Додаткова інформація
Програма стажування "High Level Experts Programme" (HLEP) 2018. Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини
Програма стажування й підвищення кваліфікації в Німеччині охоплює спеціалізовані семінари з політології та економіки, заходи-дискусії, семінари з публічних виступів та роботи із засобами масової інформації, мовні курси, а також екскурсії до німецьких та європейських міст
Останній термін подачі документів:
13 лстопада 2017 року


Програма відбудеться
з 5 по 23 березня 2018 року
Інформаційний лист
Навчання державних службовців України за Міжнародною магістерською програмою вищого рівня для управлінців в публічному секторі (APEP) та PhD програмою з політології та державного управління
на навчальний 2017 - 2018 рік.
Інститут державного управління Туреччини та Близького Сходу, TODAIE
Відповідно до співпраці між нашими інституціями, Інститут державного управління Туреччини та Близького Сходу, TODAIE запрошує державних службовців України на Навчання за Міжнародною магістерською програмою вищого рівня для управлінців в публічному секторі (APEP) та PhD програмою з політології та державного управління на навчальний 2017 – 2018 рік.
Останній термін подачі документів:
17 липня 2017 року
Інформаційний лист
Аплікаційна форма
Презентація TODAIE
Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів
У 2017–2018 академічному році
Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, яка підтримується народом Сполучених Штатів Америки.
Програма UGRAD надає можливість учасникам навчатися у Сполучених Штатах протягом одного семестру без отримання ступеня. Всі учасники на додаток до навчання братимуть участь у громадській роботі.
кінцевий термін подання анкет:
31 грудня 2016 р.
Інформаційний лист
Восьма Берлинська літня школа з правових та адміністративних наук http://www.hwr-berlin.de/en/institute-for-cooperation-with-central-and-eastern-european-countries-in-public-reform/projects/

Цей захід пропонує можливість для слухачів та студентів магістерських програм з права та державного управління 9 вищих навчальних закладів з усієї України долучитися до цікавої та вражаючої дискусії. В унікальній атмосфері викладачі будуть обговорювати з учасниками нагальні проблеми демократії, державного управління та верховенства права. Інтенсивна соціальна програма пропонує можливості для продовження дискусій за межами навчальних аудиторій.

05-16 червня 2016 р.

Онлайн подача заявок буде доступна з 22 лютого до 23 березня 2016 р.

Інформаційний лист
Осіння програма професійних стажувань Professional Fellows Program 2016 http://professionalfellows.americancouncils.org/

Professional Fellows Program (PFP) - це програма професійних стажувань, спонсором якої є Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США. Для Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Турції та України PFP має законодавчий фокус і керується Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Програма стажування працівників законодавчої влади дає перспективним молодим фахівцям можливість отримати практичний досвід та наочність роботи в уряді США. Знання та інтерес цих молодих професіоналів щодо американських політичних процесів буде розширений завдяки короткостроковому стажуванню в місцевих законодавчих органах США, а також в установах державного рівня і в некомерційних організаціях, які мають відношення до тематики програми.

Кінцевий термін подачі заявок: 15 квітня, 2016 року.

Осінню програму 2016 попередньо заплановано на жовтень - листопад 2016.

Інформаційний лист