Система дистанційного навчання "Прометей"

рисочка
головна сторінка
абітурієнту · контакти

Матеріально-технічна база

Відповідно до рішення Дніпропетровської міської ради та Державного земельного кадастру Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління має у постійному користуванні земельні ділянки площею:
-по вул. Гоголя, 29 (розташування навчальних корпусів) – 1,1922 га;
-по вул. Паторжинського, 10-а, вул. К. Цеткін, 9 (розташування гуртожитків) – 0,1976 га.

Навчальні будинки інституту мають наступні санітарно-технічні характеристики:
І. Навчальний корпус №1. Збудовано у 1953 р. Загальна площа – 5735,2 кв. м, корисна площа – 3065,2 кв. м. Стан будівлі, її інженерно-технічні мережі і приміщення знаходяться у задовільному технічному і санітарному стані. Технічний стан приміщень забезпечується шляхом вчасного проведення капітального і поточних ремонтів, облаштування у відповідності до санітарних норм.
Навчальна площа корпусу складає 2179,49 кв. м. На цій території розташовано 14 навчальних аудиторій загальною площею 775,5 кв. м на 567 навчальних місць; кабінет Вченої ради площею 86,8 кв. м на 50 місць; бібліотека загальною площею 293,4 кв. м; конференц-зал площею 294,6 кв. м на 300 місць; спортивний зал площею 144,4 кв. м. Решту навчальних площ займають лабораторії, кабінети кафедр і навчально-методичних підрозділів. Навчально-допоміжна площа – 728,75 кв. м зайнята приміщеннями адміністративних підрозділів та таких, що забезпечують навчальний процес.
ІІ. Навчальний корпус №2. Збудовано у 1991 р. Загальна площа – 4008,0 кв. м, корисна площа – 3530,0 кв. м. Стан будівлі, її інженерно-технічні мережі і приміщення знаходяться у задовільному технічному і санітарному стані. Технічний стан приміщень забезпечується шляхом вчасного проведення капітального і поточних ремонтів, облаштування у відповідності до санітарних норм.
Навчальна площа корпусу складає 1263,82 кв. м. У корпусі розташовано 15 навчальних аудиторій загальною площею 523,32 кв. м на 401 місце. Для забезпечення належної організації навчального процесу та виконання програм навчальних дисциплін, які передбачають використання певного програмного забезпечення, інститут має 2 комп’ютерних класи загальною площею 121,5 кв. м на 37 місць. В цьому ж корпусі знаходиться спортивний зал площею 540,0 кв. м.

Крім навчальних приміщень у корпусі знаходиться їдальня з обідніми залами площею 210,0 кв. м. на 124 посадочних місця.

Санітарно-технічний стан будівель і споруд відповідає вимогам до ВНЗ і знаходиться у задовільному стані.

Матеріально-технічна база інституту стабільно і планомірно розвивається з 1998 р. (рік надання майна). За ці роки виконано капітальні і поточні ремонти практично всіх наявних приміщень інституту, мереж енергозабезпечення, даху і прилеглої території.

Навчальні приміщення, кафедри, службові кабінети оснащені необхідними сучасними меблями, технічними засобами, приладами; забезпечено стабільне та оперативне постачання предметів, надання послуг, які необхідні для здійснення навчального процесу і наукової діяльності.

Гуртожиток

Гуртожиток

При інституті функціонує 2 гуртожитка готельного типу, розташовані в 300 м від навчального корпусу.

Їдальня

Їдальня

В інституті функціонує їдальня з 2-ма обідніми залами площею 300,0 кв. м на 144 місця. Їдальня розташована безпосередньо в навчальному корпусі № 2 на 2 поверсі.

У їдальні проводяться святкові вечори, інші урочистості за участю слухачів та студентів інституту, які присвячені їх випуску, Дню працівника освіти, Новому року тощо.

Спортивний комплекс

Спортивний комплекс

В інституті функціонує 2 спортивні зали загальною площею 684,4 м2, які використовуються для проведення спортивно-оздоровчих і культурних заходів. Працюють тренажерний зал, зали для великого та настільного теніс, волейболу та баскетболу, занять танцями, шейпінгом тощо.

Слухачі та студенти мають можливість приймати участь у спортивних змаганнях з різних видів спорту, які проводяться між вищими навчальними закладами Дніпропетровська, а також у внутрішніх спортивних змаганнях - між собою та із співробітниками інституту.

Адміністрація інституту сприяє поліпшенню фізичного здоров'я слухачів та співробітників інституту: